PASIVNÍ PŘÍJMY

Pasivní příjem je velmi ošemetný pojem. Jedena skupina lidí si představuje, že jen leží někde na pláži a každou minutu mu na účet chodí peníze. Druhá skupina lidí pak tvrdí, že pasivní příjem neexistuje. Dá se říct, že obě skupiny lidí mají pravdu, avšak obě skupiny lidí se také v něčem mýlí.
Pasivní příjem je něco, co můžete budovat klidně roky a cesta k tomu, abyste si pasivní příjem vybudovali rozhodně nebude pasivní. Naopak bude velice aktivní. Do rozjezdu pasivního příjmu budete potřebovat hodiny a hodiny svého času, který vám navíc nikdo nezaplatí. A to je úskalí, které mnohé odradí. Výsledek ale bude stát za to!
Nevíte, jak můžete uplatnit svůj obor v pasivním příjmu? Chtěli byste budovat pasivní příjem prostřednictvím webových stránek? Nevíte jak na to, kde začít a do čeho se vrhnout? Pak jsem tu já, abych vám pomohl, poradil vám a nasměroval vás za pasivním příjmem.

S ČÍM VÁM POMŮŽU:
Druhů pasivních příjmů je celá řada, proto vás s nimi seznámím a na základě toho pak zvolíme, jakým směrem se vydat.
Společně se pokusíme najít ideální cestu, kterou se vydat. Budovat pasivní příjem chvíli trvá, pokud ale najdete něco, co vás baví, budete k projektu pasivního příjmu přistupovat úplně jinak.
Pokud nevíte, jak s pasivním příjmem začít, můžete zvolit také konzultaci. Na ní společně probereme všechny možnosti pasivního příjmu, které pro vás budou zajímavé, které vás budou bavit a naplňovat.
Jestliže bude váš pasivní příjem potřebovat web (a ve většině případů bude), mohu vám postavit web na míru. Jestliže využijete možnosti mé konzultace kolem pasivního příjmu, dostanete také slevu na web, který pro vás vytvořím.
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:​

Nepotřebujete.
Pokud chcete začít budovat svůj pasivní příjem, rád vám pomohu.
V rámci konzultace určíme, kterým směrem se vydat.
Probereme vhodné pasivní příjmy a v případě potřeby vám také nakóduji web na míru.

Můžeme se sejít osobně, zavolat si na Skype nebo psát e-maily.
Záleží na vás, která z variant je pro vás příjemnější.

Cena osobní konzultace v Praze je 699 Kč za hodinu.
Na jejím základě se domluvíme, co je pro vás vhodném a zda potřebujete web nebo jinou platformu.