VIDEO MAKER

V dnešní době se dá velmi účinně komunikovat také prostřednictvím kvalitního videa, přesněji řečeno videoprezentace. Chcete prodávat produkty? Nabízíte zajímavou službu? Kvalitním videem můžete říct svým zákazníkům, v čem je váš produkt jedinečný, proč by měl zvolit právě vaše služby a tak dále.

Vedle reklamních videí ale nabízíme také videa svatební. Mějte na svůj jedinečný den ve svém životě skvělou vzpomínku právě v podobě profesionálního svatebního videa. Díky profesionálním nástrojům i přístupu bude video ve vysoké kvalitě. I po několika letech se tak budete moci ke své svatbě zase vrátit a vzpomínat tak na krásné chvilky.

Samozřejmostí je také možnost sestříhat již natočené video. Záleží, jakou máte představu o finální podobě videa, jakou písničku byste rádi v pozadí a další detaily. To vše můžeme doladit krátkou konzultací nebo mi své požadavky můžete napsat v rámci objednávky střihu videa. 

S ČÍM VÁM POMŮŽU:

Potřebujete profesionálně sestříhat video na YouTube, web nebo pro vlastní potřebu? Žádný problém! Můžete si také sami zvolit vhodnou písničku na pozadí vašeho videa.

Nevíte si rady s natočením videa? Nemáte tolik zkušeností nebo nevlastníte dostatečně výkonné vybavení? Nevadí! Rád pro vás video natočíme a profesionálně sestříháme.

Svatba je pro mnoho lidí jedním z nejdůležitějších a nejkrásnějších okamžiků života. Mějte tento krásný den profesionálně natočený, abyste se k němu mohli kdykoli vrátit. Jednou rádi zavzpomínáte na tento zvláštní den.

Kvalita videa je pro nás velice důležitá. Stříhání či filmování videa probíhá pouze s profesionálními nástroji, aby byl výsledek opravdu dokonalý.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:​

Video má mnoho podob a cena se může významně lišit podle toho, co potřebujete.
Abyste měli představu, ukážu vám zde ceník.
Natáčení videa 1 500 Kč za hodinu.
Střih videa od 2 500 Kč při délce videa (písničky) od dvou do pěti minut.
Svatební video od 15 000 korun (v ceně je 8 hodin přítomnosti) a 6 Kč za ujetý kilometr.

Doba CD nebo DVD je prakticky pryč. Kráčím s dobou, proto své video dostanete ve formátu .mov na USB disku.
Můžete si jej pak prohlédnout v každém počítači či na chytré televizi.

Zajímavou akci, rodinnou sešlost nebo třeba svatbu!
Prakticky potřebujete pouze mít něco, co bude potřeba natočit.
Nic víc, o zbytek se postarám já.