VIDEO MAKER

V dnešní době se dá velmi účinně komunikovat také prostřednictvím kvalitního videa, přesněji řečeno videoprezentace. Chcete prodávat produkty? Nabízíte zajímavou službu? Kvalitním videem můžete říct svým zákazníkům, v čem je váš produkt jedinečný, proč by měl zvolit právě vaše služby a tak dále.

Vedle reklamních videí ale nabízíme také videa svatební. Mějte na svůj jedinečný den ve svém životě skvělou vzpomínku právě v podobě profesionálního svatebního videa. Díky profesionálním nástrojům i přístupu bude video ve vysoké kvalitě. I po několika letech se tak budete moci ke své svatbě zase vrátit a vzpomínat tak na krásné chvilky.

Samozřejmostí je také možnost sestříhat již natočené video. Záleží, jakou máte představu o finální podobě videa, jakou písničku byste rádi v pozadí a další detaily. To vše můžeme doladit krátkou konzultací nebo mi své požadavky můžete napsat v rámci objednávky střihu videa. 

S ČÍM VÁM POMŮŽU:

STŘIH VIDEA

Potřebujete profesionálně sestříhat video na YouTube, web nebo pro vlastní potřebu? Žádný problém! Můžete si také sami zvolit vhodnou písničku na pozadí vašeho videa.

NATOČENÍ VIDEA

Nevíte si rady s natočením videa? Nemáte tolik zkušeností nebo nevlastníte dostatečně výkonné vybavení? Nevadí! Rád pro vás video natočíme a profesionálně sestříháme.

SVATEBNÍ VIDEO

Svatba je pro mnoho lidí jedním z nejdůležitějších a nejkrásnějších okamžiků života. Mějte tento krásný den profesionálně natočený, abyste se k němu mohli kdykoli vrátit. Jednou rádi zavzpomínáte na tento zvláštní den.

PROFESIONALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Kvalita videa je pro nás velice důležitá. Stříhání či filmování videa probíhá pouze s profesionálními nástroji, aby byl výsledek opravdu dokonalý.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:​

Video má mnoho podob a cena se může významně lišit podle toho, co potřebujete.
Abyste měli představu, ukážu vám zde ceník.
Natáčení videa 1 500 Kč za hodinu.
Střih videa od 2 500 Kč při délce videa (písničky) od dvou do pěti minut.
Svatební video od 15 000 korun (v ceně je 8 hodin přítomnosti) a 6 Kč za ujetý kilometr.

Doba CD nebo DVD je prakticky pryč. Kráčím s dobou, proto své video dostanete ve formátu .mov na USB disku.
Můžete si jej pak prohlédnout v každém počítači či na chytré televizi.

Zajímavou akci, rodinnou sešlost nebo třeba svatbu!
Prakticky potřebujete pouze mít něco, co bude potřeba natočit.
Nic víc, o zbytek se postarám já.