SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram, YouTube, TikTok, Facebook, Twitter, Linkedin a další. Pro někoho se jedná o absolutně cizí slova, jiný tyto sítě využívá jako prostor prokrastinace a jiný je zase vnímá jako místo pro zábavu. Je třeba si ale uvědomit, že sociální sítě již dávno neslouží pouze jako místo odpočinku. Jedná se o platformy, kde můžete čerpat spoustu inspirace, místo pro seznamování nebo prostor, kde lidé stále častěji nakupují. Právě proto byste na sociálních sítích neměli chybět ani Vy!
Můžete si vybart ze dvou typů profilů. První možností je tzv. „self-promo“, která slouží jako osobní profil. Druhou možností je „business-promo“, která se používá jako firemní profil. Ať už se rozhodnete pro jednu nebo druhou možnost, nic to nemění na tom, že se jedná o enormně důležité komunikační kanály s vašimi zákazníky.
Protože existuje opravdu celá řada sociálních sítí, je třeba si uvědomit, že každá slouží k jinému účelu. A právě proto jsem tu já! Pomohu vám vybrat ideální sociální síť, která bude nejlépe odpovídat oboru vašeho podnikání a pomocí které zvládnete oslovit co největší část vaší cílové skupiny. Můžete tím nastartovat své podnikaní a výrazně zlepšit komunikaci mezi vámi a vašimi klienty.

S ČÍM VÁM POMŮŽU:
Nemůžete být úspěšní na všech sítích, to je důležité si uvědomit. Proto společně probereme, na které sítě se zaměříme. Tím zvýšíme také vaši úspěšnost na nich.
Abyste byli úspěšní, musíte pochopit, jak která síť funguje a jak ji můžete maximálně využít. Naučím vás také tvorbu optimalizovaných postů na sociální sítě.
Stejně jako máte strategii svého podnikání, je potřeba myslet také na strategii budování vašeho profilu na sociálních sítích. Stanovíme si cíle, kterých je potřeba dosáhnout. Podle cíle pak určíme vhodnou strategii, kterou budeme na sociálních sítích aplikovat.
Abyste dosáhli růstu vašeho profilu, bude potřeba nejen plnit strategické cíle, ale také se snažit o organický růst návštěvnosti. V případě potřeby sestavíme finanční možnosti reklamy, bez které se někdy zkrátka neobejdete.
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:​

Ne! Potřebujete pouze mobilní telefon a počítač. Zbytek vyřešíme společně.

Konzultace může probíhat osobně, prostřednictvím Skypu nebo e-mailu.
Pokud preferujete e-mail, popište mi, co potřebujete konzultovat, a na zbytku se domluvíme individuálně.

Správa sociálních sítí od 1 499 Kč za rok.
Cena konzultace je 599 Kč za hodinu v případě, že se bude jednat o konzultaci v Praze či online.
Mimo Prahu se pak k základní ceně připočítává ještě cesta. 
Cena cestovného je 299 Kč za hodinu jízdy a 5 Kč za ujetý kilometr.