Moje předsevzetí 2018

Moje předsevzetí 2018

Každý rok si dávám jen jedno nebo max. dvě předsevzetí a v zásadě na ně zapomenu hned 2. ledna 😀

Tento rok jsem se rozhodl si je napsat, a navíc je napsat takhle veřejně – to mě třeba dokope k tomu je dodržet, nebo aspoň na ně nezapomenout 😀
Asi největší předsevzetí, co mám, je vrátit po dvou letech svoji váhu cca na 92 kg (to je spojené s výzvou, co jedu na YT, kterou vymyslel můj brácha, dotlačil mě do ní, a pak ani nezačal :-D. Já ji přesto chci dotáhnout do konce.)

Druhým největším předsevzetím je naučit se anglicky. Před 4 roky jsem se přihlásil na čtyřměsíční kurz, kde jsem se toho hodně naučil, ale za 4 roky jsem toho snad ještě víc zapomněl 😀
I přesto, že občas vycestuju, vždy si nějak vystačím i bez ní.

Další je o osobním rozvoji, chtěl bych se naučit základy programování (možná i něco víc), projít pár kurzů ohledně online byznysu, sociálních sítí, tvorby internetových stránek atd.

To jde ruku v ruce s dalším cílem, a to je zlepšit se na sociálních sítích (Instagram, Blog, YouTube a FB). Chtěl bych dělat pravidelný content, hlavně zajímavější a plný informaci.
Ne jen prázdné vyprávění o ničem. Chtěl bych zvýšit followery třeba nad 2000 na každé platformě (rád bych i víc).

Nejsem čtenář, ale vím, jak čtení pomáhá na zlepšení slovní zásoby a psaní, tak bych chtěl zvládnout aspoň jednu knihu měsíčně (doposud jsem přečetl celkem 10-15 knih max.).

Chtěl bych více cestovat, do léta spíše výlety a ke konci roku nějaká delší cesta.

V neposlední řadě pár pracovních předsevzetí:

Mám několik projektů už léta jen na papíře a po letech je chci konečně dostat z papíru do reality.
První z nich je projekt World Of Internet, WOI.cz. Výroba webových stránek a e-shopů, správa sociálních síti, psaní článků a překlady.

Svět Krypta, Svetkrypta.cz. Stránka s informacemi okolo kryptoměn pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele. Kryptoměny mají teď velký boom, tak proč toho nevyužít.

Doladit pár affiliate webů, jako třeba ExoTravel.cz

A když zbyde trochu času, tak se pustit do dvou menších projektů, které mě docela lákají, a to Cesty ke snům a Poznejme Česko, o kterých se rozepíšu, až na ně přijde řada.

Když to člověk má takhle rozepsané, tak teprve pozná, jak je na sebe tvrdý. 😀 Je toho hodně, ale jen díky tomu se posouváme dál. Uvidíme za rok, jak to celé dopadlo.

JBrunato

JBrunato

Ital, který se snaží psát český blog. Low cost cestovatel, dobrodruh, začínající fotograf, sportovec, milovník nových technologií. Poslední dobou se zajímám hlavně o cestování, sociální sítě (hlavně instagram), stavbu a správu webu a o kryptoměny.