Crypto Kingdom – recenze po prvním týdnu

Crypto Kingdom – recenze po prvním týdnu

Údiv, zklamání, ponaučení, začínající radost.
Takhle bych popsal své pocity, po prvním týdnu na signálech od Crypto Kingdom.
Přes stránky CryptoKingdom.cz jsem se zaregistroval, zaplatil kartou členský poplatek a pak přišel údiv, musím na email poslat potvrzení platby ručně, aby mě pustili mezi registrované k signálům (očekával bych v dnešní době, že to bude nějak zautomatizované).
Nevadí, přeposlal jsem potvrzení emailem a čekal.
Po pár hodinách mě přidali do skupiny na Telegramu (pro lidí jako já, které telegram neznají, jedna se o aplikaci podobná jako WhatsApp), kam chodí signály a na email poslali pár dokumentu k přečtení.
V dokumentech vysvětlují začátečníkům jak nakoupit bitcoiny, jak je dostat na burzu a hlavně jak se na burze pohybovat, navíc k tomu mají příručku jak to celé nastavit tak, aby se člověk mohl ubránit proti případným pádům trhu.

Sám si myslím, že jen tady ty informace mají pro úplného začátečníka, samy o sobě vysokou cenu.
Na druhou stranu, pro mě to není nic nového, vše už znám a burzu jíž ovládám, takže pro mě osobně žádná přidaná hodnota.

Nastal čas na který jsem se nejvíc těšil. Na burze připravené bitcoiny na nákup Altcoinu a zbylo mi jen čekat na první signál.
První signál byl POT nákup za 0,00001749, okamžitě po pípnutí jsem to zadal na burzu a POT bylo na 0,00001780, tak jsem to stejně koupil.
Po pár hodinách jsme byli na hodnotě 0,00001660 a tady přišlo zklamání (přesto že u signálu byl napsané růst za 1-7 dnu).
Byl jsem na burze do minuty po pípnutí a už jsem nakupoval za vyšší cenu a chvilku na to jsem byl v minusu :-/
Byl jsem zklamaný, přesto jsem si řekl že počkám, dál jsem jim důvěru, takže to nechám tam ležet a uvidíme.

V poledne mi dorazil další signál CLOAK 0,000485, měl jsem zaplou burzu, takže okamžitě jsem nakoupil za 0,0005, než jsem si toho všimnul tak bylo + 9 % a okamžitě to spadlo zpět na 0,0005, opět jsem si myslel že jsem přišel o zisk a byl zas zklamaný:-/
Nakonec jsem to mojí blbostí prodal za 0,00055 protože jsem si chtěl nastavit StopLoss, místo toho jsem se přemačkl a za tu cenu prodal hned :-/

Od třetího signálu, už jsem v tom začal trochu plavat a hned po nákupu jsem si nastavil prodej s 10% ziskem, prozatím se této strategie držím a funguje to.

Poslední signál byl POWR nákup 0,000043, nakoupil jsem zase okamžitě za 0,00004313, celý den se to drželo okolo +-5% a v noci to spadlo na 0,000035 (-20%), věřil jsem že to stoupne (takže jsem nenastavil StopLoss, moje chyba) ale uvidíme za pár dnů jak to dopadne.

Co jsem si prozatím u prvních signálu všimnul, tak většinou signál přijde při začínajícím růstu a většinou to hned na to spadne a po pár hodinách, max den dva to vystoupá nahoru.

Celkově za ten týden přišlo dvanáct signálu a většina již udělala 10-30% zisku, dva nebo tři prozatím nestoupají a drží se +-5% a jediný poslední signál je v této chvíly na -20%,  u všech signálu píšou 1-7 dnu takže počkám a uvidím.

Po prvním týdnu a začátečním zklamání jsem se službou prozatím spokojen, na měsíční členství jsem si přes signály už vydělal zpět, takže není co řešit.

Jen pro zajímavost já na POT nakonec udělal 15%, ale vyskočilo to o 30% a u CLOAK já nevydělal omylem nic ale vyskočilo to o 30%.
Já moc nechtěl na začátek riskovat, takže jsem do každého coinu dál cca okolo 100-150 USD a prodal s 10% ziskem. Příští týden se pokusím zariskovat víc a zkusím u něčeho nastavit rovnou 15 nebo 20%.

Zase na druhou stranu, abych jen nechválil, trh teď celkově stoupal a některé coiny udělali i přes 100% za pár hodin, takže pro člověka co u toho sedí od rána do večera není takový problém předvídat narůst aspoň o 10%. jsem zvědavý  jaký to bude, až se trh dostane do korekce. Jestli budou signály a budou k tomu stejně úspěšné.

Jestli si o tom chcete přečíst víc, můžete přímo na jejích stránkach: https://cryptokingdom.cz/
Nebo si můžete pustit jejich videa zde: https://www.youtube.com/cryptokingdom.cz/

Jestli se vám to líbilo, můžete to sdílet a podělit se s přáteli,
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

JBrunato