Crypto Kingdom – na zkoušku

Crypto Kingdom – na zkoušku

V minulostí jsem zkoušel obchodovat s akciemi ale nechal jsem toho akorát v čas, než bych začal prodělávat peníze kvůli své nevzdělaností.
Nějaký pátek zpátky jsem se začal zajímat o kryptoměny. A protože se denně pohybuji o desítky občas i o stovky procent, tak jsem se rozhodl si založit účet na burze.
Přesto že nejsem žádný zkušený trader, jsem si založil účet abych se pokusil něco vydělat na těch pohybech kryptoměn.

Bohužel moje počáteční nadšenost přešla hned, jak jsem přišel o první peníze. Protože kryptoměny nejenom stoupají o desítky procent za chvilku, ale i tak rychle klesají.
Já jako nezkušený obchodník při jakýmkoliv menší pádu ze strachu prodával a tím přišel o dost peněz. Nakonec jsem se rozhodl dát si pauzu, něco jsem si o tom přečetl, nastudoval, začal jsem se více zajímat o samotné firmy/coiny a začal opět obchodovat.
Ztrátu jsem za pár týdnu stáhnul na nulu. Musel jsem ale u toho sedět denně od rána do večera (občas i do noci) a mě osobně to přestalo bavit, mám rád svojí svobodu a  neustále sezení u grafu není pro mě svoboda. Tak jsem se rozhodl že půlku kapitálu investuji do některých kryptoměn dlouhodobě a druhou půlku využijí na menší nákup/prodej jako přivýdělek. Tím že nechci dál trávit svůj čas jen prohlížením grafu, jsem se rozhodl vyzkoušet službu od kluku CryptoKingdom.cz ve který nabízí za měsíční poplatek signály k růstu kryptoměn.

Osobně moc takovým službám nevěřím, ve videích samá chvála o tom jak vydělali miliony, na stránkách samé pozitivní zprávy o tom jak lidí díky nim vydělali stovky procent na kryptoměnach, na první pohled by to mohlo vypadat jako podvod.
Tentokrát jsem měl ale dva důvodu proč to bez nějakých velkých problému vyzkoušet.
Za prvé znám osobně Daniela (jeden ze dvou zakladatelů), přesto že jsme se viděli jen pár krát, tak máme několik společných kamarádu a proto jsem si řekl, že by nechtěl prodat svému známému něco co nefunguje.
Navíc jako další důvod beru to, že sám si měsíční poplatek 1000,- Kč zaplatím z vydělaných peněz na kryptoměnách.
Jako přidanou hodnotu beru to, že jestli opravdu signály budou fungovat, tak bych si minimálně za měsíc na ten poplatek měl vydělat
(doufám že to teda  bude několikrát víc )
Za týden se trochu rozepíšu o tom jak to celé proběhlo po zaplacení, kolik bylo signálu a kolik se vydělalo/prodělalo peněz.

Když se na to chcete podívat sami, máte tu možnost zde: https://cryptokingdom.cz/
Nebo si můžete pustit jejich videa zde: https://www.youtube.com/cryptokingdom.cz/

Jestli se vám to líbilo, můžete to sdílet a podělit se s přáteli,
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

JBrunato